Ve FARMARIO vyvíjíme a vyrábíme
technologie pro hydroponické pěstování

Jsme česká technologická společnost, zabývající se vývojem a výrobou automatických hydroponických pěstebních systémů s vlastní řídicí jednotkou Farmer.

Řídící jednotka Farmer umožňuje efektivní interiérové pěstování – jak v menších interiérových zahradách, tak u velkých průmyslových komerčních řešení pro mikrofarmáře, restaurace, supermarkety a hotely.

FARMARIO je nástupcem značky GROWLIGHT, která nás prováděla od prvních konceptů, vyrobených ve stodole, až po uvedení našich produktů na trh.

MÉDIA A MY

Prohlédněte si naše realizace

Při vývoji vlastních technologií pro celoroční pěstování rostlin v uzavřeném prostředí jsme realizovali několik různorodých zahrad a farem. Podívejte se na ty nejzajímavější instalace.

Soutěže a eventy

TECH CO-FOUNDER

VÍTĚZ AKCELERACE

TOP 10

Proč vertikální farmaření?

Vysoce automatizované hydroponické vertikální farmy produkují celoročně čerstvou surovinu. Její konstantní kvalita a množství umožní okamžité zpracování v provozech HORECA segmentu nebo další zpracování pro výrobu tinktur, kosmetiky, potravinových doplňků apod. To vše s minimální uhlíkovou stopou.

Po úspěšné výrobě několika typů interiérových zahrad jsme rozšířili specializaci společnosti o vývoj a výstavbu průmyslových vertikálních farem. Věříme, že hydroponický systém nebo automatická mobilní kontejnerová farma pomohou efektivní produkci potravin bez nadbytečné logistiky. Důraz klademe na českou výrobu a kvalitu odvedené práce.

NAŠI PARTNEŘI

Společnosti a instituce, se kterými máme tu čest spolupracovat.